TAJUK:: Ride Jelajah Pantai Timur -> Kelantan 2010
TARIKH:: 31 Julai 2010 - 1 Ogos 2010
PIC:: mr lans
TUJUAN:: Bersiar-siar d Kelantan
RV POINT:: BHP selepas tol gombak
MASA:: 10.00mlm ( 30 Julai 2010 )
BAYARAN:: akan d tentukan semasa RV
ROUTE::
1- HARI PERTAMA:: BHP tol gombak ( top up minyak full tank semua moto ) - bentong - raub ( top up minyak untuk moto cub ) - benta ( top up minyak untuk semua moto kecuali moto cub ) - kuala lipis - padang tengku ( top up minyak untuk moto cub ) - bukit tujuh - merapoh - gua musang ( top up minyak full tank semua moto ) - kuala krai ( top up minyak full tank semua moto ) - machang - kota bharu
2- HARI KEDUA:: kota bharu ( top up minyak full tank semua moto ) - jertih ( top up minyak full tank semua moto ) - kuala trengganu ( top up minyak full tank semua moto ) - paka - kerteh ( top up minyak full tank semua moto ) - kuantan - RnR gambang ( top up minyak full tank semua moto ) - RnR temerloh ( top up minyak full tank semua moto ) - karak - kl
TARIKH AKHIR PENYERTAAN:: 28 Julai 2010